Test

 • foto

  Farby epoksydowe gruntujące sklep online

  Żywice epoksydowe sklep i pigmenty do żywic epoksydowych Szybkoschnąca, wodorozcieńczalna powłoka, która idealnie sprawdzi na posadzkach o lekkim i średnim natężeniu ruchu. Wodorozcieńczalna farba akrylowa, która tworzy elastyczne powłoki. Farba epoksydowa do metalu RO9100 tworzy łatwozmywalną, tewałą i estetyczną powłokę chroniącą metal przed korozją, wodą, olejem, silnymi chemikaliami,.

  Dodany: 2021-09-18
  Kategoria: test
  Komentarze: 0


 • foto

  Neopox Alimentary bezrozpuszczalnikowa żywica epoksydowa

  Barwniki do żywic epoksydowych sklep online Neopox Alimentary - bezrozpuszczalnikowa żywica epoksydowa, z atestem na kontakt z żywnością. Żywica epoksydowa, pod taką nazwa też występują kleje epoksydowe, występuje w dwóch podstawowych odmianach. Do tego występują w wielu wariantach kolorystycznych - dzięki temu możesz dopasować wygląd Twojej podłogi na tarasie czy balkonie np. do koloru elewacji. Prace serwisowe i naprawcze, konstrukcje maszyn i urządzeń, budownictwo,.

  Dodany: 2021-09-18
  Kategoria: test
  Komentarze: 0


 • foto

  Żywice epoksydowe sklep i pigmenty

  Żywice epoksydowe do drewna i podkłady epoksydowe Pasty pigmentowe do syntetycznych polimerów epoksydowych, poliuretanowych i poliestrowych, które polecamy klientom, to gwarancja równomiernego oraz jednolitego wybarwienia masy. Stosowany w epoksydowych, chlorokauczukowych i poliuretanowych systemach na powierzchniach stalowych i żeliwnych. Jest to bardzo ważna cecha - wiele osób stosuje ten rodzaj emulsji do malowania łączonych ogrodzeń.

  Dodany: 2021-09-18
  Kategoria: test
  Komentarze: 0